Hlavní Kontakt POLSKI ENGLISH DEUTSCH RUSSKIJ O nás Digitální odměřování Jednoúčelové stroje Měření a regulace Servis Tesla Zakázkový SW
Top MENU
left menu

webmaster - SC-KOLIN.cz
nejlepší hokejový klubpodlahy Kolíndveře Kolín

Vítejte...

Vítáme Vás na stránkách společnosti I&TS, spol. s r.o.

Naše firma se specializuje:
  • na vývoj a výrobou jednoučelových strojů dle specifikace zadavatele
  • na výrobu a montáž digitálního odměřování polohy
  • na modernizace obráběcích CNC a NC strojů
  • na opravy indikací a systémů vyráběných fy. TESLA Kolín
  • na správu bytových domů a provoz systémů měření tepla a vody

Společnost I&TS vznikla v roce 1992 oddělením divize Projekce a aplikace řídících a regulačních systémů fy. TESLA Kolín. Naši pracovníci tak mají bohaté zkušenosti v daných oborech získaných dlouholetou praxí. Jsme proto schopni vyřešit nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Správa bytových domů

Firma nabízí družstvům a společenstvím vlastníků komplexní správu bytových domů, která zahrnuje veškeré služby:

vedení účetnictví včetně zpracování daňových přiznání a dalších výstupů pro státní správu, evidence příchozích a odchozích plateb, mzdová agenda, administrativní agenda, technická správa budovy včetně revizí, měření vody a tepla, pasportizace, vzdálený přístup k vašim datům, právní servis atd.

Vyžádejte si od nás cenovou nabídku pro váš objekt. Jednotkové ceny za byt a měsíc začínají na 95,- Kč při systému měření s dálkovým odečtem a minimálním počtem 20 bytů v domě.

Nezávazné poptávky zasílejte na ondrej.franc@iats.cz

Jednoúčelové stroje

Jednoúčelové stroje

Stroj na řezání skleněných pilníků Poskytujeme koplexní služby v oblasti vývoje a realizace výroby jednoúčelových strojů a technologických celků podle požadavků zákazníka. Tým našich pracovníků má dlouholeté zkušenosti v oboru jednoúčelových strojů. Jsme připraveni řešit problematiku strojních mechanizmů, pneu aplikací a hlavně problematiku elektro zapojení a řízení.

Digitální odměřování polohy

Digitální odměřování polohy

Digitální odměřování polohy
  • výroba indikací polohy
  • výroba lineárních induktivních pravítek
  • montáže digitálního odměřování polohy
  • komplexní servis
Digitální odměřování polohy lze namontovat na jakýkoli starší či nový stroj.
Naši pracovníci navrhnou nejvhodnější typ odměřování dle Vašich požadavků, doporučí způsob montáže a v případě potřeby i systém namontují (není podmínkou).
Při projektování odměřování používáme všechny principy měření, mezi nimiž vybíráme podle vhodnosti pro danou aplikaci. To znamená že používáme indukční, magnetické i optické snímače.
Indikační jednotky pro digitální odměřování polohy používáme jak standardně vyráběné tak i modifikované na přání zákazníka (speciální funkce, jednoduché řízení atd.)