Hlavní Kontakt POLSKI ENGLISH DEUTSCH RUSSKIJ O nás Digitální odměřování Jednoúčelové stroje Měření a regulace Servis Tesla Zakázkový SW
Top MENU

webmaster - SC-KOLIN.cz

Digitální odměřování

Kontaktní osoba: Ing. Miloslav Franc

Indikace polohy - řada IP120

IP120 Indikace polohy řady IP120 mají široké uplatnění při zobrazování polohy přestavitelných mechanických skupin. Jsou velice oblíbené všude tam, kde je kladen důzaz na jednoduchost spolehlivost a nízkou cenu. Tyto jednotky plně nahrazují starší řadu BC, kterou předčí jak svými parametry tak i nižší cenou.

VÍCE

Indikace polohy řady IP-420

Indikace IP420 Indikace polohy řady IP-420 uspokojí i náročného uživatele. V této řadě indikačních jednotek je spojen komfort ovládání s dostatečným výpočetním výkonem pro obvyklé operace na obráběcích strojích.

VÍCE

Lineární induktivní snímače polohy FERSYN

Digitální odměřování - snímače Snímače FERSYN jsou vysoce přesné lineární snímače použitelné v široké škále různých aplikací.

VÍCE

Lineární magnetické snímače EMIX a LMIX

Digitální odměřování -  magnetické snímače Tyto snímače polohy najdou široké uplatnění zejména pro svoje malé zástavbové rozměry, odolnost, spolehlivost a snadnou montáž.

VÍCE

Indikace polohy - řada BC

 Indikace BCxx Indikace polohy řady BC mají široké uplatnění při zobrazování polohy přestavitelných mechanických skupin na obráběcích strojích. Jsou velice oblíbené všude tam, kde je kladen důzaz na jednoduchost spolehlivost a nízkou cenu.

VÍCE

Indikace polohy řady IP390

 Indikace IP390 Indikace polohy řady IP390 uspokojí i náročného uživatele. V této řadě indikačních jednotek je spojen komfort ovládání s dostatečným výpočetním výkonem pro obvyklé operace na obráběcích strojích.
V provedení IP390/IME lze jednotku připojit i k starším typům snímačů IRC102,IRC101 a IME.

VÍCE

Indikace řady NS-XXXR

Indikace jsou určeny pro fotoelektrické snímače typu IME, IRC, ILC apod. Jednotlivé jednotky byly vyvinuty tak, aby přední panel respektoval vzhled a rozměry původních jednotek TESLA (NS113,NS114,NS115), které se již nevyrábějí.

Náhrady indikací TESLA
VÍCE

(C) I&TS, spol. s r.o. - 18.7.2024, 11:10:40